resort
resort
resort

Bio volba

  Vzácné smyslové spojení unikátních textur, aromakologie a síly lidského dotyku pro unikátní zážitek a hloubkovou relaxaci těla, tváře i mysli. 

Dovolujeme si Vám představit luxusní spa kosmetiku značky [ comfort zone ], o které jsme po pečlivém výběru přesvědčeni, že splňuje naší filozofii komplexního přístupu k Vašemu zdraví - chceme, aby nejen tělo, ale i duše vyzařovala zdraví a radost ze života. 

 

Bio volba

ŘADA "Sacred Nature"

 

Procedura je již od počátku inspirována přírodou, co má vliv i na složení přípravku, celá řada splňuje nejpřísnější normy ECOCERT. Vůně této ekologické linie je charakteristická výrazným mandlovým aroma s jemnou vůní cedrového dřeva a vanilky.

Osvěžující citrus zanechává nezapomenutelný smyslový zážitek.
Comfort Zone si vždy zakládá na obalech svých výrobků a jejich vliv na životní prostředí. U řady SacredNature byla tato snaha ještě zvýrazněná.

tranguillity

 

Obličejové ošetření

bio omlazující ošetření pleti a ochraňující DNA

45 minut

 

Speciální prostor pro péčí o Vaši pleť a duši. Ošetřující kúra obličeji dodává živiny a obnovuje tkáň, čímž zajišťuje ideální ochranu proti stárnutí..

Rituál Sacred Nature

Vaše chvilka čisté krásy a pohody

100 minut

 

Pro uklidnění a uvolnění byl navržen speciální rituál s pohyby jako jsou srdce a motýlí křídla umožňující hloubkové okysličení, obnovu energie a zároveň výživu pokožky těla. Chraňte svou pokožku před nežádoucími účinky vnějšího prostředí a dodejte ji intenzivní výživu krémem Sacred Nature.

Bohatství Sacred Nature spočívá v receptuře 99% přírodního složení. Díky oleji Buriti řada získala anitoxidační vlastnosti, které chrání pokožku před poškozením a tím zpomalují stárnutí kůže. Extrakt z motýlího keře má schopnost chránit DNA způsobující odumírání buněk

 

Produkty v řadě

 

Sacred nature milk
výživné čisticí mléko

Jemné krémové mléko bohaté na přírodní, organické aktivní složky. Dokonale odstraňuje make-up a nečistoty. Perfektní řešení pro vyčerpanou a jemnou pokožku zvláště v zimním období. 

Sacred nature gommage
výživná gomáž pro tělo i obličej

Krémový exfoliátor pro tělo i obličej s jojobou delikátně odstraňuje odumřelé buňky a vyhlazuje pokožku. Ideální pro vyčerpanou i citlivou pokožku.

Sacred nature mask
vyživující a ochranná maska

Vyživující a ochranná maska bohatá na přírodní, organické aktivní složky je vhodná pro všechny typy pleti. Během 10 min je pokožka do hloubky vyživená bez pocitu těžkosti.

Sacred nature ultra soft night cream
viditelně omlazující noční krém

Tento regenerační noční krém vyživuje a omlazuje pleť po celou noc

Sacred nature eye cream gel
multiaktivní oční gel

Speciálně vyvinuté složení pro péči o oční okolí, bez parfemace. Efektivně bojuje proti otokům, tmavým kruhům pod očima a vráskám.

Sacred nature kit
čistící a vyživující obličejový balíček

Nutná výbava pro milovníky organických produktů.
Tento balíček doporučujeme i pro ty nejcitlivější typy pokožky. Jemné krémové mléko a bohatý denní krém jsou dokonalé řešení pro unavenou pleť, která potřebuje živiny a ochranu.
sacred nature day cream – 50 ml
sacred nature mix – 100 ml


 

 

 

Počítadlo návštěv