resort
resort
resort

Specifická řešení pro tělo

 Vzácné smyslové spojení unikátních textur, aromakologie a síly lidského dotyku pro unikátní zážitek a hloubkovou relaxaci těla, tváře i mysli.

Dovolujeme si Vám představit luxusní spa kosmetiku značky [ comfort zone ], o které jsme po pečlivém výběru přesvědčeni, že splňuje naší filozofii komplexního přístupu k Vašemu zdraví - chceme, aby nejen tělo, ale i duše vyzařovala zdraví a radost ze života.

 

Body strategies

"BODY STRATEGIES"

Relaxační rituály pro zpevnění a remodelaci kontur těla...

Řada „BODY STRATEGIES" italské kosmetiky [ comfort zone ] zabezpečuje kompletní a cílený přístup ke snížení nedostatků, otoků a tukové celulitidy.
Produkty a ošetření jsou speciálně navrženy tak, aby propůjčili zpevnění a tónování, zároveň napomáhají odplavení toxinů z organismu.

 

 

body

 

 

 

Bagni di Pisa

Relaxační bahenní rituál zaměřený na zpevnění a vypnutí kontur těla

 70 minut

Cena procedury 1600 Kč

Ošetření zaměřené na detoxikaci a tvarování siluety. Bahnu s termální vodou a esenciálními oleji z italské Bagni di Pisa předchází celotělový peeling - základní krok v přípravě pokožky na následující péči.

Masáž prováděná přímo masážním bahnem působí na tělo blahodárným účinkem, elasticita a pružnost kůže jsou viditelné okamžitě.. 

Grotta Giusti

Hluboké remineralizující ošetření pro svaly a klouby

 70 minut

Cena procedury 1600 Kč

Svaly nahřívající a remineralizující ošetření, které pročistí tělo zevnitř i zvenku, ulevuje od bolesti šlach a kloubů.

Bahenní zábal zvyšuje elasticitu a tonizaci pokožky, podporuje mikrocirkulaci v pokožce. Svými účinkami je vhodný i pro budoucí matky, protože redukuje otoky a předchází tvorbě strií.

 

Algae peel - off

Unikátní maska z mořských řas, zaměřená na problematické partie

 

80 minut
Cena procedury 1750 Kč

Mořská léčba založená na alginátové a laminaria řase stimuluje lipolýzu, remineralizuje a hydratuje tkáně.

Před aplikací masky tělo zbavíme odumřelé tkáně, tím zefektivníme účinnost ošetření. Drenážní masáž redukuje tukovou celulitidu, stimuluje metabolismus, zpevňuje a tvaruje tělo..

.

 
 

Produkty v řadě  BODY STRATEGIST CELLULITE- nová řada v boji proti celulitidě

jedná se o doplnění stávající zpevňující řady BODY STRATEGIST, která byla představena na trh již v roce 2014.
s uvedením řady body strategist celulitida [ comfort zone ] uvádí novou filozofii složení, charakteristickou ohleduplným přístupem, jehož výsledkem jsou eko-dermo kompatibilní složky. Bohaté přírodní ingredience (až 98 %), bez silikonů, parabenů a minerálních olejů. Produkty se vyznačují lepší účinností a novými senzorickými texturami.
Výrobky obsahují nejen specifické aktivní složky, ale vyznačují se také přesnými a inovativními high-tech technologiemi, které se podílí na přesném a cíleném zásahu

Body strategist cream gel
liposomální remodelující gel

inovativní liposomální krémový gel, určený pro léčbu otokové celulitidy doprovázené zadržováním vody v těle a otoky nohou. Složení obsahuje 94 % přírodních složek. Neobsahuje žádné parabeny, silikony či minerální oleje.
tajemství inovativní receptury tohoto cream gelu je ve vysoce dermo-kompatibilní liposomální struktuře, která umožňuje, aby aktivní látky pronikly hluboko do celulitidy.
BODY STRATEGIST CREAM GEL provádí efektivní drenážní efekt, který zlepšuje mikrocirkulaci krve, okysličuje a revitalizuje tkáň. Jeho jemná konzistence se rychle vstřebává.
složení:
liposomální skladba
odvozená z lecitinu má mimořádnou schopnost zvyšovat absorpci aktivních složek, a to i v případě poruch krevního oběhu. Lecitin je jednou ze součástí buněčných membrán, díky tomu je obzvláště dermokompatibilní.
extrakt z břečťanu – drenážní účinek
bylinný lék pro ošetření žilní nedostatečnosti. Pro kosmetické účely zlepšuje mikrocirkulaci krve, snižuje otoky nohou a působí proti "pomerančové kůži".
čistý kofein a karnitin – redukce
kombinované působení těchto dvou aktivních látek podporuje metabolismus a drenážní účinek. Tento mechanismus bojuje proti hromadění tuků.
extrakt z koňského kaštanu (aescin) – protizánětlivý účinek
snižuje riziko zánětu tkáně. Chrání jemné stěny krevních cév a stimuluje mikrocirkulaci.
doporučené použití:
naneste přípravek 2x denně, masírováním směrem nahoru, krouživými pohyby. Doporučená doba používání je nejméně 1 měsíc. Pro intenzivní ošetření doporučujeme: aplikujte BODY STRATEGIST SCRUB, osprchujte horkou vodou, osušte pokožku a vmasírujte BODY STRATEGIST CREAM GEL.
upozornění: výrobek obsahuje kofein, proto není vhodný pro těhotné ženy.

Body strategist patch
multiaktivní remodelující náplasti

kosmetické náplasti s drenážním, zeštíhlujícím a remodelujícím účinkem, který zaručuje dlouhodobé působení až 24 hodin. Vhodné pro všechny typy celulitidy, ideální v intenzivní fázi v boji proti celulitidě a následné udržovací kúře.
účinnost BODY STRATEGIST PATCH je garantována aktivními složkami a jejich transdermální technologií. Výhodou produktu je pohodlná aplikace a malá velikost náplastí.
složení:
chaluha (hnědá řasa) – zeštíhlující účinek
hnědá řasa složená převážně z minerálních solí a jodu, který zaručuje remodelaci a zeštíhlení.
čistý kofein a karnitin – redukce
kombinované působení těchto dvou aktivních látek podporuje metabolismus a drenážní účinek. Tento mechanismus bojuje proti hromadění tuků.
extrakt z koňského kaštanu (aescin) – protizánětlivý účinek
snižuje riziko zánětu tkáně. Chrání jemné stěny krevních cév a stimuluje mikrocirkulaci.
doporučené použití
náplast aplikujte 1x denně na místa, kde je celulitida nejvíc patrná. Může být použita samostatně nebo v kombinaci se speciálním BODY STRATEGIST CREAM nebo CREAM GEL, který se aplikuje na náplasti, aby bylo docíleno dokonalé přilnavosti pokožky. Po 24 hodinách se náplast odstraní a na stejné místo nebo jiné místo se aplikuje nová. Neaplikujte více než jednu denně.
pro nejintenzivnější účinek se doporučuje používat společně s BODY STRATEGIST CREAM nebo BODY STRATEGIST CREAM GEL. Samostatně po programu jako udržovací kúru.
varování: produkt obsahuje kofein, a proto se nedoporučuje pro těhotně ženy.

Body strategist scrub
obnovující tělový peeling

obnovující gel na bázi alfa-hydroxylové kyseliny (AHA), výtažků z ovoce, mikrokuliček oxidu křemičitého a jojoby, chráněný hodnotou pH, která optimalizuje hodnotu funkce a efektivity.
chemický peeling a mechanický scrub podporují okamžitou a pokročilou regeneraci pokožky. Zároveň podporují průnik aktivních složek a zvyšují účinky tělových produktů, které jsou následně aplikovány.
složení:
alfa hydroxy kyseliny a chemický peeling
podporují oddělení korneocytů a jejich následující odpojení. Tímto způsobem se zrohovatělá vrstva stává hladší a kvalitnější.
mikrokuličky z jojoby a oxidu křemičitého a mechanický peeling
prostřednictvím mechanického obrušování, jemně odstraňuje keratinizované buňky, a to zejména v místě ohybů (lokty, kolena) a zanechává pokožku jemnou a hladkou.
doporučené použití:
naneste přípravek na celé tělo, zejména na problematické partie. Vmasírujeme krouživými pohyby, dokud se úplně nevstřebá. Poté odstraníme všechny zbytky peelingu ručníkem nebo pod sprchou.

.

 

 

 

 

 

Počítadlo návštěv