hydramemory comfort zone kosmetika masaze
 

 

Hydramemory - 24hod hydratace

HYDRATACE- NEZBYTNÁ PRO ŽIVOT

Tělo dospělého člověka se skládá ze 70% vody. Voda má v našem těle mnoho zásadních úloh a proto je řádná hydratace základem také krásné pleti, která je pružná, zdravá a zářivá.

Žízeň už je tím posledním alarmujícím znakem dehydratace díky rodovým predispozicím, ale také díky životnímu prostředí, životnímu stylu a stravovacím návykům. Když má kůže tzv. "žízeň" je mdlá a šedivá. Může být popraskaná nebo hrbolatá. Je citlivější na dotek a stárne tak rychleji.

Aby si pokožka udržela svou optimální hladinu hydratace, přirozeně využívá dvojího mechanismu:

FUNKCE BARIÉRY: zmírňuje odpařování vody.
VODNÍ DIFÚZE: proteiny zde zastávají funkci tzv: kanálů, které odvádí vodu do středu buněk. Kyselina hyaluronová má funkci houby a poskytuje tak pokožce zásobárnu vody. Přirozené funkce pokožky spolu s celkovou životní pohodou jsou základem pro naší Hydramemory řadu.

´HYDRAMEMORY´
hydratace, rozjasnění

Rituál, který dodá vaší pokožce 24-hodinovou dvojitou hydrataci. Kyselina hyaluronová ve dvou podobách váže vodu, rozjasní pokožku a zlepší tonus pleti. Ošetření, které zanechá jasně viditelné výsledky na pleti a unikátní „štětečková" masáž poskytne relaxaci tělu i duši.
60 minut_1.690,-CZKPRODUKTY NA DOMÁCÍ PÉČI:

HYDRAMEMORY CREAM- 24hr krém pro dvojitou hydrataci
Hydratační krém s makro kyselinou hyaluronovou, moringovým olejem certifikovaným fair trade a směsí přírodních extraktů pro zachování optimální hydratace v pleti s viditelným vyhlazujícím a rozjasňujícím účinkem. Inovativní "sorbetová" textura okamžitě uhasí žízeň pleti a dosáhne dokonalého pocitu svěžesti a vyváženosti. Pro dehydratovanou pleť, unisex, pro normální a suchou pleť. Ideální pro zimní období.

HYDRAMEMORY CREAM GEL 24H- 24hr gelový krém pro dvojitou hydrataci
Gelový krém s inovativní lehkou "sorbetovou" texturou pro okamžité uhasení žízně pleti. Poskytuje hydrataci díky makro kyselině hyalurovné, která zároveň zachovává ideální elasticitu a hebkost. Certifikovaný Fair trade moringový olej je bohatý na vitamíny a antioxidanty pro zachování vyvážené hydratace, směs přírodních extraktů pomáhá chránit bariéru pleti.

HYDRAMEMORY ESSENCE- Koncentrovaný hydratační roztok
Intenzivní koncentrovaný, neparfemovaný roztok s obsahem 11 hydratačních složek v přírodní bázi z tamarindu pro pleti vlastní efektivní doplnění přirozeného hydratačního faktoru pleti. S okamžitou hydratační aktivitou také maximalizuje efektivitu produktů, které jsou aplikovány poté. Pleť je po nanesení okamžitě hydratovaná a zářivá. Esence je lehká jako toner, ale silná jako sérum. Tato hydratační voda je základem při znovu získání vyváženého stavu hydratace.

HYDRAMEMORY EYE GEL- Hydratační a osvěžující oční gel
Oční gel bohatý na polyfenoly pro dokonalou hydrataci a osvěžení. Dodá úlevu unaveným očím s otoky a tmavými kruhy. Kovový aplikátor zajistí efektivní a příjemnou aplikaci pro okamžitý efekt svěžesti a odvodnění. Ideální pro revitalizaci očního okolí a ochranu proti stárnutí. Gelová textura zajistí okamžitou úlevu, snadno se vstřebá a vysoká koncentrace přírodních extraktů s antioxidanty má revitalizační o obranný účinek.

HYDRAMEMORY SERUM- 24hr hydratující posilující sérum
S biomimetickými fragmenty kyseliny hyaluronové zajistí optimální hydrataci, hebkost a jemnost. Směs přírodních extraktů ochrání baréru pleti a ultra-lehká "sorbetová" textura séra okamžitě uhasí žízeň pleti s výsledkem intenzivíní, dlouhodobé hydratace dosahující dokonalého pocitu svěžesti a vyváženosti.

 

hydramemory comfort zone kosmetika masaze