celulitita ; masaze; comfort zone

 

 

BODY STRATEGIST

MAXIMÁLNÍ ZAMĚŘENÍ NA REMODELACI A REDUKCI CELULITIDY

 

PŘÍČINY CELULITIDY

Příčiny a projevy celulitidy postihující 4 ženy z 5, se liší. jedná se o zánět podkožní tukové tkáně, který vzniká změnou mikrocirkulace. Příčiny mohou být genetické, hormonální, dané také stavbou těla a samozřejmě spojené s životním stylem.

OTOKOVÁ CELULITIDA = OTOKY
První stadium, kdy dochází k zadržování vody a otokům, hraje velmi důležitou roli. Kolagenová vlákna mají tendenci shromažd´ovat se okolo tukových buňek a tím vzniká tzv. pomerančová kůže"" . V té prostřední fázi se jí také říká fibrózní celulitida. Kůže je na dotyk bolestivá.

ZBYTNĚLÁ CELULITIDA = NAHROMADĚNÝ TUK
Pokročilá fáze s nedostatečnou mikrocirkulací. Skupiny tukových buňek se stávají tvrdými naomak a bolí. Kůže má vzhled "matrace".

NEDOSTATEK NEBO ZTRÁTA PRUŽNOSTI
Často doprovázená dvěma předešlými stadii, ale celulitida se nemusí objevit. S věkem a špatným životním stylem fibroblasty postupně ztrácí schopnost syntézy kolagenu a elastinu. To snižuje pružnost kůže a zanechává jí méně kompaktní.

 

Zaměřte se na nedokonalosti Vaší postavy již nyní- ošetření Body Strategist zahrnuje celotělový scrub, masku/ bahno a důkladnou masáž zaměřenou na problematické partie těla, péči podporují kvalitní produkty z řady Body Strategist vyvinuté pro tento účel. V teplých měsících například oblíbený chladivý Leg gel, který ulevuje nateklým nohám.

Péči doporučujeme kombinovat s klasickou masáží a ošetřením Body Active.

http://www.scene-wellness.cz/kosmetika/specificka-reseni-pro-telo.html