body active comfort zone

 

 
´body active´ 

intenzivní masáž pro aktivní životní styl

ZNÁSOBTE VÝSLEDKY FYZICKÉ AKTIVITY NA VAŠEM TĚLE

Nová řada Body Active je systémem vytvořeným pro ty, kteří chtějí ze svých sportovních aktivit vytěžit co nejvíce, a mít perfektní a fit tělo. Přístup pro ženy i muže se skládá ze tří kroků, každý propojující určitou fázi fyzické aktivity. Ideální pro ty, kteří vedou aktivní životní styl s funkcemi zaměřenými pro použití před cvičením, během a poté. Přinese rychlejší a viditelnější výsledky. Body active je váš fitness trenér a fyzioterapeut v jednom!

VÝBĚR Z PŘÍRODY

MACA POLYFENOLY

Pocházející z malé byliny, známé také jako peruánský ženšen, který roste a pochází z polopouštních podmínek. Je aktivním lékem, který tvaruje a zeštíhluje postavu.

EXTRAKT Z PLANKTONU

Získaný z mikroorganismů žijících na Bermudských ostrovech. Tento extrakt napodobuje mechanismy, které se v těle běžně spouští během fyzické aktivity a podporuje intenzivnější spalování tuků.

ŽLUTÝ JÍL

Na minerály a hořčík velmi bohatý jíl z Brazílie podporuje obnovu minerálních solí, které jsou základem po fyzické aktivitě.


90 minut_1 200 CZK
70 minut_950 CZK


BODY ACTIVE - produkty na domácí péči

BODY ACTIVE BOOSTER- aktivační booster
Intenzivní gel na lokální partie s termogenními složkami, čistým kofeinem a karnitinem. Výrazně zvyšuje účinky fitness aktivit, především spalování tuků. Praktický aplikátor ve formě roll-onu nabízí pohodlnou a efektivní aplikaci.

BODY ACTIVE CREAM- posilující krém po cvičení s antioxidanty
Po každé fyzické aktivitě dokáže zlepšit zpevňující účinek a podpořit antioxidační působení. Polyfenoly z kořenu Maca jsou zkombinovány se směsí esenciálních olejů pro energii. Výsledkem je viditelné zpevnění.

BODY ACTIVE SCRUB- energizující sprchový scrub
Gelový scrub na tělo s přírodními exfoliačními částicemi z černé rýže, lístků zeleného čaje a Matcha čaje. Přináší efektivní, avšak velmi jemnou očistu těla a odstranění odumřelých buněk.

Photo Gallery