sublime skin, comfort zone, osetreni, masaze

 

 

Nové profesionální obličejové ošetření v scene wellness

SUBLIME SKIN HORMON-AGING™ Prestige

 

Nový systém domácí péče, nezapomenutelné profesionálního ošetření plné inovativních masážních technik a tipů pro životní styl, vytvořené a sestavené [comfort zone ] k nápravě viditelných známek stárnutí na pleti a to zejména v období menopauzy a hormonálních změn.

 

Nové vysoce výživné a obnovující ošetření Sublime skin hormon - aging bylo navržené tak, aby zmírňovalo působení nežádoucích účinků hormonálního stárnutí a podpořilo pozitivní myšlení a emocionální pohodu každé ženy. Účinné a aktivní složky v profesionálních produktech propůjčí pokožce svěží, sebevědomí vzhled a ochrání ji před extrémní suchostí, křehkostí a ztrátou hustoty.
Inovativní textury a speciální masážní techniky Dermal Petrissage a Kobido aktivují buněčnou komunikaci a podpoří regeneraci pokožky. Pleť je díky tomu viditelně pevnější, hladší a hluboce zregenerovaná.

! VIDITELNĚ PEVNĚJŠÍ A PLNĚJŠÍ VZHLED IHNED PO OŠETŘENÍ !

PŘÍNOSY:

  • Okamžitá a hluboká regenerace tkání
  • Viditelné omlazení pokožky
  • Aktivace buněčné komunikace
  • Podpora tvorby elastinu a kolagenu
  • Zvýšení produkce kyseliny hyaluronové
  • Dodání sebevědomý a pocitů vitality


DOPORUČENO:

Všem ženám, které v důsledku menopauzy prochází silnou hormonální změnou a jejich pleť potřebuje okamžitou regeneraci, výživu a zpevnění.

 

PRODUKTY NA DOMÁCÍ PÉČI:

OIL CREAM
obnovující výživný krém

Hluboce vyživující a obnovující olejový krém s technologií Cell- Support Technology ™, pomáhá v boji proti extrémní suchosti, obnovuje optimální funkci pokožky a vyrovnává buněčnou nerovnováhu způsobenou hormonálním poklesem. Jeho složení plné aktivních
látek, přispívá k produkci kolagenu a stimuluje receptory vitamínu D. Velmi příjemná olejovitá struktura poskytuje pocit okamžitého pohodlí a celodenní hloubkovou výživu. Pokožka je viditelně pevnější a vysoce zregenerovaná.

TEST ÚČINNOSTI
+14% zvýšení syntézy kolagenu *.
*In vitro test na fibroblastech, aplikace Sublime Skin Oil Cream.

OIL SERUM
regenerační noční olej

Extra vyživující a regenerační noční olejové sérum s technologií Cell-Support TechnologyTM bylo navržené tak, aby podporovalo buněčnou regeneraci a zmírňovalo viditelné stárnoucí příznaky na pleti. Díky obsahu ekologicky udržitelnému oleji z maracuji dochází k buněčné regeneraci a také ke zvyšování produkce kolagenu a elastinu. Jedinečná struktura oleje a séra dodává tomuto produktu výrazné smyslové potěšení a okamžitý komfort. Bohatá směs ingrediencí, která je z 99,5 % vyrobena z přírodních surovin přináší pleti správné množství výživy a zanechává jí pevnější a hladší.

TEST ÚČINNOSTI
+54% zvýšení syntézy kyseliny hyaluronové
+16% zvýšení syntézy kolagenu
+17% zvýšení syntézy elastinu

Sublime skin Prestige rituál
100minut

1700,-KčVíce informací o ošetření na recepci Scene Wellness.

 

 

 

Photo Gallery