dárkový poukaz voucher

 

 

 PŘÍSLUŠENSTVÍ DO SAUNY

Pro ještě větší efekt ze saunování Vám nyní přináší do nabídky Scene Wellness saunovací doplňky finské značky Rento a handmade scruby do sauny. Maximální kvalita služeb, důraz na komfortní relaxaci v souladu s nejnovějšími trendy a špičkové produkty pro péči o tělo = SCENE WELLNESS.

SUŠENÉ METLY DO SAUNY :
Saunová metla (také věník nebo vihta) přivádí více tepla na kůži a umožňuje vdechování silic z rozdrcených listů. Tyto vonné silice mají výrazné antiseptické, desinfekční a antivirové účinky. Silice také posilují imunitu, zejména dýchací a nervový systém, působí proti křečím a uvolňují svaly. 

PŘÍRODNÍ KULATÝ KARTÁČ :
Škrábání na zádech miluje snad každý. Ten neobyčejně příjemný pocit však není jediným přínosem kartáče do sauny. Během masáže saunový kartáč povzbuzuje krevní oběh, navíc dokáže pokožku zbavit odumřelých buněk, takže nahradí tělový peeling. Prokrvená pokožka je potom pevnější, pružnější a krásně hebká na dotek. Kartáč Rento je tmavý, olejovaný z tepelně ošetřeného bambusu.

LUFA DO SAUNY :
Přírodní houba na jemné mytí celého těla. Lufa ve vodě změkne a stává se poddajnou a jemnou houbičkou. Vhodná pro jemný peeling těla.

MASÁŽNÍ ŽÍŇKA :
Masážní žínka nebo také rukavice do sauny mají jediný úkol – zbavit povrch vaší pokožky odumřelých kožních buněk a jemně masírovat. Má velmi podobné účinky jako masáž saunovacím kartáčem. Krom znatelně kvalitnější pokožky je tu ještě jeden, tentokrát ryze zdravotní benefit těchto pomůcek – takto ošetřená pokožka během saunování vylučuje více toxinů. Detoxikační efekt sauny se tedy může naplno rozběhnout.

PEMZA :
Použijte pemzu po koupeli nebo sauně, když vaše nohy jsou čisté a kůže změkla nebo nohy napřed namočte v teplé vodě po dobu 5-10 minut. S její pomocí účinně odstraníte starou a ztvrdlou kůži. Pokožka pak zůstane hladší, jemnější, prokrví se a vypne.

HANDMADE SCRUB SO SAUNY :
Na míru ušité scruby se základem z medu nebo jemně zrnité soli, s přídavkem zvláčňujícího 100% přírodního oleje doplněné bio esenciálními olejmi se specifickým účinkem dle vlastního výběru. Včetně výrazného exfoliačného efektu naších scrabů, navodí aromaterapie fyzickou, duševní i emoční pohodu. K dostání na Mokrém baru.

Kompletní nabídka k dispozici v Scene Wellness.

Photo Gallery