resort
resort
resort

Členství

Navštěvování našeho wellness centra může být stejně pohodlné a příjemné jako samotné procedury. Čím častěji budete chodit, tím více ušetříte. Kromě jednotlivých vstupů si můžete vybrat výhodné permanentky na 5, 10, 30 nebo rovnou 50 návštěv.

Permanentky jsou skvělý způsob, jak si usnadnit a zpříjemnit navštěvování wellness centra Scene. Dbáme na individuální potřeby každého našeho klienta, proto mají balíčky vstupů několik podob. Od 5 vstupů pro občasné návštěvníky, až po 50 pro opravdové požitkáře. Své členy si hýčkáme neomezeným přístupem do mokré zóny s finskou saunou, bylinnou a parní lázní, zážitkovými sprchami i whirlpool s barem. 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO DRŽITELE PERMANENTEK SCENE WELLNESS

 

  1. Pro účely vydání permanentky SCENE WELLNESS klient sdělí jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu (dále jen „údaje o Držiteli permanentky“). Je-li Držitelem permanentky právnická osoba, sdělí obchodní firmu, IČ a dále údaje o kontaktní osobě v rozsahu jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Klient je povinen uvádět údaje o Držiteli permanentky správně a pravdivě. V případě jakékoliv změny těchto údajů je Držitel permanentky povinen tuto skutečnost oznámit SCENE WELLNESS bez zbytečného odkladu elektronicky na emailové adrese: info@scene-wellness.cz. Pro účely osobního oznámení změny údajů je Držitel permanentky povinen prokázat SCENE WELLNESS svou totožnost předložením průkazu totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz, při změně příjmení po uzavření manželství rovněž oddací list) a dále sdělením telefonního čísla a emailové adresy poskytnutých SCENE WELLNESS v rámci údajů o Držiteli permanentky. Při elektronické komunikaci bude Držitel permanentky vyzván k uvedení jeho jména příjmení/obchodní firmy a kontaktních údajů (telefonní číslo a emailová adresa), které Držitel poskytl v rámci žádosti o vydání permanentky SCENE WELLNESS.
  2. Permanentky SCENE WELLNESS se vydávají za zálohu 100,-Kč/permanentka a jsou plně přenosné.
  3. Držitel permanentky SCENE WELLNESS při zakoupení služby „Zvýhodněné vstupy“ souhlasí se stanovenou dobou platnosti (5 vstupů Mokrá zóna- 1 měsíc, 10 vstupů Mokrá zóna - 3 měsíce, 30 vstupů Mokrá zóna - 6 měsíců, 50 vstupů Mokrá zóna - 12 měsíců), která plyne od data zakoupení služby.
  4. Permanentku SCENE WELLNESS nelze prodloužit ani vyměnit nevyčerpané služby za peníze.

 

Ceník kompletní nabídky

50 vstupů

50 vstupů

 Platnost: 12 měsíců.

 

30 vstupů

30 VSTupů

 Platnost: 6 měsíců.

 

10 vstupů

10 vstupů

 Platnost: 3 měsíce.

 

5 vstupů

5 vstupů

 Platnost: 1 měsíc.