resort
resort
resort

SPA RITUály

 Vzácné smyslové spojení unikátních textur, aromakologie a síly lidského dotyku pro unikátní zážitek a hloubkovou relaxaci těla, tváře i mysli. 

Dovolujeme si Vám představit luxusní spa kosmetiku značky [ comfort zone ], o které jsme po pečlivém výběru přesvědčeni, že splňuje naší filozofii komplexního přístupu k Vašemu zdraví - chceme, aby nejen tělo, ale i duše vyzařovala zdraví a radost ze života. 

 

Tranquillity

"TRANQUILLITY"

 

Chvilka klidu a pohody. Ošetření Tranquillity, jak již název napovídá uvede Vaše tělo i mysl do hluboké relaxace prostřednictvím unikátní aromaterapie esenciálními oleji z cedrového dřeva, amarantového oleje a pomeranče.

Prokazatelně působí na limbický systém, čímž ovlivňuje náladu a vitalitu.

tranguillity

 

TRANQUILLITY FACE & BODY RITUÁL

AROMATICKÁ PEČUJÍCÍ LÁZEŇ

100 minut

 

Tato aromatická lázeň obsahuje směs esenciálních olejů, která pomáhá zvládat stres a znovu objevit pocit hlubokého klidu a pohody. Exkluzivní procedura Tranquillity uvádí do rovnováhy tělo i mysl, odstraňuje stres, napětí a zanechává na vaší pleti jemnou aromatickou vůni. Již v minulosti byl Amarantový olej uctíván Aztéky a Inky pro své výživné vlastnosti, mezi které patří rovněž hydratace suché pokožky.

Tranquillity body rituál

AROMATICKÁ PEČUJÍCÍ LÁZEŇ

60 minut

 

Vychutnejte si aromatickou celotělovou hydratační lázeň v 60ti minutách pro odpočinek těla i mysli. Exkluzivní procedura Tranquillity uvádí do rovnováhy tělo i mysl, odstraňuje stres, napětí a zanechává na vaší pleti jemnou aromatickou vůni. Již v minulosti byl Amarantový olej uctíván Aztéky a Inky pro své výživné vlastnosti, mezi které patří rovněž hydratace suché pokožky.

 

Produkty v řadách

Tranquility shower cream
pečujíci aromatický sprchový gel

Jemný čistíci kré pro hedvábnou, pružnou pokožku: Inovativní krémové složení poskytuje smyslově bohatý absolutní wellness zážitek 

Tranquillity oil
pečující, vyživující aromatický tělový a koupelový olej

Jedinečná kombinace aromatických olejů do koupele a pro tělo poskytuje výživný a relaxační účinek. Pokožka je hedvábná a zregenerovaná. Lze použít přímo na pokožku nebo do teplé koupele

Tranquillity blend
pečující aromatická relaxační směs olejů

Exkluzivní směs aromatických přírodních olejů pro celkový zážitek duše a těla

 

 

Tranquillity cream
pečující, výjimečně vyživující aromatický tělový krém

Pečující, výjimečně vyživující aromatický tělový krém bohatý na přírodní oleje. Ideální pro suchou a dehydratovanou pokožku 

Tranquillity ritual kit
aromatický čistící balíček

Jedinečná řada pro hýčkání pleti.
Složení je bohaté na přírodní aktivní složky, které propůjčují pokožce výjimečnou hebkost a tonus a zároveň stimulují hluboký pocit blaha.
Elastizující a regenerační faktory pomáhají citlivě a efektivně čistit a vyživovat pleť. Výjimečné spojení aromatických výtažků a olejů zanechává nezapomenutelný čichový dojem.
tranquillity blend – 15 ml
tranquillity shower cream- 100 ml
tranquillity body lotion- 100 ml 

Tanquillity body lotin
Aromaterapeutické pleťové mléko

Aromatická, hedvábná emulze s lehkou hydratační texturou zanechává pokožku hedvábnou a jemnou. Ideální pro ty, kteří milují lehké textury, které se ihned vstřebávají a do horkého, vlhkého podnebí. Exkluzivní směs speciálních vůní uvolňuje stres a napětí a dodává rovnováhu tělu i mysli. Pro ty, kteří mají rádi lehké, hydratační krémy, které se rychle vstřebávají. Vhodný do horkého a vlhkého podnebí, ideální pro aplikaci na konci dne k uklidnění a zmírnění stresu.

Tranquility Candle
aromaterapeutická relaxační svíčka

Tranquillity je vůní, která symbolizuje [ comfort zone ], tato aromatická svíčka je provoněná intenzivní květinovou vůní, sladkým pomerančem a cedrovým dřevem se provoní okolo vás a vytváří exkluzivní a intenzivní vůni, která navozuje pocit relaxace a pohodlí. Pro všechny, kteří ANO přejí navodit krásnou relaxační atmosféru. 

Tranquillity hand cream
Ochranný a výživný krém na ruce

Lehký krém na ruce s rychlou absorpcí dodává hedvábný pocit rukou, zanechává pleť hebkou a příjemně provoněnou. Vyživující, nemastná textura obnovuje a chrání ruce proti vnějším agresorům a předčasným stárnutím. S amarantovým olejem a exkluzivní směsí esenciálních olejů, které navozují okamžitý pocit pohodlí.

Tranquillity spray
relaxační sprej do prostoru

Jemná květinová vůně, uvolňující a uchvacující, která vytváří relaxační prostředí.

 

 

 

 


Aromasoul

"AROMASOUL"

 

Ošetření je navrženo tak, aby přineslo harmonii do našeho energetického systému, těla a mysli. Energie je v orientální filozofii vždy fyzická, duševní a emocionální.

Oriental Aromasoul je silná terapie, která otevírá a podporuje tok životní energie a připravuje příjemce pro následné Aromasoul cesty.

Vybrat si můžete ze čtyř unikátních vůní, z nichž každá vás zavede do různých koutů Země a zaměřuje se na odlišné energetické zóny. Po ošetření vždy následuje relaxace a uvolnění celého těla.

phgray

 

 

AROMASOUL RITUÁL

100 minut

 

Propojení vulkanického scrubu s celotělovou masáží bylo uznáváno již starověkými a římskými kulturami.

Pozoruhodné účinky masáže obnovují tok životní energie, podporují imunitní systém, uvolňují betaendorfiny a celkově snižují stres těla i mysli.....

AROMASOUL RITUAL SCRUB

45 minut

 

Celotělová procedura šetrně odstraňujeme starou vrstvu odumřelé pokožky pomocí částeček vulkanického původu.

Speciální masážní tahy pomáhají pokožce se lépe prokrvit, dýchat a podporují její celkovou regeneraci....

 

Produkty v řadách

Aromasoul meditteranean shower gel
aromatický sprchový gel s vůní Středomoří

Jemný sprchový gel mléčné konzistence, který je bohatý na přírodní složky a esenciální oleje chrání, vyživuje a revitalizuje pokožku. Intenzivní vůně vyjadřuje životní energii a svěží krajinu Středomoří.

Aromasoul indian shower gel
aromatický sprchový gel s vůní Indie

Jemný sprchový gel mléčné konzistence, který je bohatý na přírodní složky a esenciální oleje chrání, vyživuje a revitalizuje pokožku. Intenzivní vůně evokuje spiritualitu pestrobarevného světa Indie.

Aromasoul indian body cream
aromatický tělový krém s vůní Indie

Krém s velmi bohatou texturou pro intenzivní výživu pokožky, potěšení smyslů a pozvednutí nálady. Bohatá směs éterických olejů s aktivními složkami pro revitalizaci, výživu a přivedení spirituální, multi-kulturní Indie do Vaší koupelny.

 

Aromasoul meditteranean spray
revitalizační sprej do prostoru pro domácí spa

Přiznivá energie moře přivedená do Vašeho domácího prostoru pro uvolnění napětí a provonění domácnosti. Exkluzivní směs vůní charakteristických vůní citrónu, jalovce, šalvěje a pelargónie Vás zavedou do svěžího Středomoří v pohodlí domova.

Aromasoul indian candle
aromaterapeutická relaxační svíčka

Příznivá energie moře je vyvolána svěží směsí květinových vůní gardénie, jasmínu, růže a jantaru. Vosk je vyroben ze směsi minerálních složek a vysokého procenta rostlinných ingrediencí, které zvýrazní neodolatelnou vůni Indie.
Hmotnost – výdrž:280g – 50 hodin

Aromasoul meditteranean body cream
revitalizující aromaterapeutický tělový krém

Exkluzivní anti-oxidační a revitalizační krém zanechává pokožku skutečně hedvábnou, hladkou, pevnou a provoněnou. Svěží a vibrující noty esenciálních olejů z bazalky, citronu, cypřiše a The fresh and vibrant hints of the essential oils of baANOl, lemon, cypress a mandarinky spolu s anýzem a levandulí provoní teplými a sladkými tony, které přinesou pocit klidu a blahobytu.

Aromasoul meditteranean candle
aromaterapeutická relaxační svíčka se svěžími středomořskými tóny

Parfémovaná svíčka se svěžími citrusovými tóny pro navození středomořské atmosféry. Vytvořeno ze středozemních citrónů, jalovce, šajvěje a pelargónie. Vosk je vytvořen ze směsy minerálních složek a vysokého podílu rostlinných ingrediencí.