resort
resort
resort

MASÁŽE

Masáž je odměna, dopřejte ji svému tělu. Naordinujte si kúru, která uvolní vaše svaly, zbaví vás bolesti a pomůže dostat škodlivé látky pryč. Na chvíli si oddychněte pod šikovnýma rukama našich certifikovaných masérů a masérek. My vám k tomu připravíme příjemné uklidňující prostředí a celou řadu relaxačních procedur, po kterých budete jako noví. Nenechte si ujít nabídku ošetření luxusní spa kosmetikou značky [ comfort zone ].

Ceník kompletní nabídky

 

phgray
phgray
phgray
phgray
Klasická
a relaxační masáž

klasická a relaxační masáž

Když to jde ztuha, je potřeba zajít na masáž. Uvolní svalové napětí, zlepší metabolismus svalů a pomůže s krevním oběhem. Správná masáž tělo zklidní a urychlí regeneraci buněk. Aby byla celá procedura příjemným zážitkem, používáme čistě přírodní aromaterapeutické oleje. Vyberte si celkovou masáž, promasírování zad a šíje, nebo jen končetin.

Výhody

– Masáž osvěží vaše tělo.

– Napomůže zbavit se pocitů úzkosti, napětí i deprese.

– Zmizí ztuhlost svalů.

– Zlepší vám krevní a lymfatický oběh.

masáž lávovými
kameny

masáž lávovými kameny

Uvidíte, že vám po této masáži spadne kámen ze srdce. Speciální vulkanické kameny akumulují příjemné teplo, které přechází do každé části vašeho těla. Krásně vám uvolní ztuhlé svaly, odplaví škodlivé látky, pomohou s funkcí jater a ledvin, ale hlavně vás nabijí energií. A jako bonus budete mít vláčnější pokožku.

Výhody

– Lávové kameny stimulují krevní a lymfatický oběh.

– Napomáhají s detoxikací organismu.

– Uvolníte se, zbavíte se stresu i bolestí.

Relaxační masáž
plosek nohou

RELAXAČNÍ masáž plosek nohou

Relaxační masáž plosek nohou je uvolňující masáž, při které aplikujeme uvolňující hmaty na plosky nohou a lýtka. Masáž plosek nohou kombinuje klasickou masáž s prvky čínské reflexní terapie.

Výhody

– Uleví při bolestech hlavy, zad a kloubů.

– Pomůže s detoxikací těla a při zažívacích potížích.

– Bojuje proti únavovému syndromu a pomáhá s poúrazovou léčbou.

Medová
masáž

Medová masáž

Medová masáž patří mezi nejpříjemnější procedury. Je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, únavě a vyčerpání. Právě díky léčivým vlastnostem medu velmi účinně očišťuje tělo od škodlivých látek a toxinů. Nahřátý med se díky masérským hmatům dostává hluboko do tělesných tkání, ze kterých dokáže vytáhnout všechny toxické látky.

Po medové masáži budete mít pokožku velmi jemnou na dotek, hydratovanou a budete příjemně vonět po medu.

Výhody

Pomáhá při:

- revmatických onemocnění svalů a kloubů,

- artróze,

- chronickém únavovém syndromu,

- bolestech hlavy,

- potížích s usínáním a nespavostí,

- jaterních chorobách

- depresích,

- očistných kůrách.