resort
resort
resort

Členství

Navštěvování našeho wellness centra může být stejně pohodlné a příjemné jako samotné procedury. Čím častěji budete chodit, tím více ušetříte. Kromě jednotlivých vstupů si můžete vybrat výhodné permanentky na 5, 10, 30 nebo rovnou 50 návštěv.

Permanentky jsou skvělý způsob, jak si usnadnit a zpříjemnit navštěvování wellness centra Scene. Dbáme na individuální potřeby každého našeho klienta, proto mají balíčky vstupů několik podob. Od 5 vstupů pro občasné návštěvníky, až po 50 pro opravdové požitkáře. Své členy si hýčkáme neomezeným přístupem do mokré zóny s finskou saunou, bylinnou a parní lázní, zážitkovými sprchami i whirlpool s barem. 

Ceník

50 vstupů

50 vstupů

Čeká vás skvělý rok! S 50 vstupy k nám můžete zaskočit každý týden. Pravidelně si dobíjet baterky nebo si jen odpočinout. V téhle permanentce máte 30 procentní slevu! 

 

30 vstupů

30 VSTupů

Tato permanentka je jako 30 malých dovolených. Zastavte se k nám klidně každý den a uvidíte, že se budete cítit lépe a budete mít lepší náladu. S vysokou pravděpodobností se pozitivní účinky přenesou i na vaše okolí.

 

10 vstupů

10 vstupů

Zaplatíte 9 vstupů a 10. od nás máte jako dárek. Naše sauny, lázně a zážitkové sprchy z vás udělají spokojenějšího člověka.

 

5 vstupů

5 vstupů

Malá permanentka, když si chcete občas dopřát. Tento balíček je skvělý i jako dárek pro vaše blízké. V ceně je samozřejmostí ručníkový servis.

Počítadlo návštěv