resort
resort
resort

O wellness

Přijďte se na chvíli odstřihnout od každodenního shonu, od všeho, co vám narušuje balanc. Wellness centrum Scene je oáza, kde najdete klid na duševní restart. Zrelaxujte své tělo na masáži, v sauně, bylinné a parní lázni nebo na baru ve whirlpoolu.

Wellness v sobě spojuje prvky psychické i fyzické hygieny. Je to cesta k harmonii mysli, těla i duše. Na prahu této cesty je naše WELLNESS SCENE. Nechte za sebou všechen stres a vkročte do příjemné zóny klidu a pohody. Díky širokému spektru služeb a nejmodernějšímu vybavení si tu každý najde to svoje. Stačí si vybrat z mnoha druhů masáží, od relaxačních a sportovních přes masáž lávovými kameny až po reflexní masáže noh a další. Součástí centra je i finská sauna, bylinné a parní lázně, zážitkové sprchy i whirlpool s barem. Ničím a nikým nerušenou relaxaci najdete v privátní zóně s mokrou i suchou saunou, whirlpoolem a vodní postelí.

Špičkovou úroveň našich služeb si mohou dopřát nejen hosté HOTELU THEATRE, ale rádi uvidíme i všechny Olomoučany a lidi z okolí. Zvládneme firemní večírky, zvládneme oslavy. Klidně vám pronajmeme celý wellness, když budete chtít. Naším přáním je, abyste se u nás cítili dobře a odcházeli odpočatí a příjemně naladění.

 

 

 

 

Fotogalerie

Zobrazit celou galerii